Žáci


Pravidelné tréninky probíhají od 27.2.2023 na hokejbalovém hřišti - START 17:00.

*V případě nepříznivého počasí budou tréninky přesunuty do tělocvičny.


Pohled do minulosti až současnosti

S výstavbou nového sportovního areálu v Horní Bříze v roce 2006 vznikl zároveň oddíl žáků SK Horní Bříza. V té době se trénování mládeže věnovali Víťa Procházka a Honza Kabát. Tou dobou vznikla generace hráčů, kteří jsou nyní hlavními pilíři našeho klubu.

Dnes se aktivně věnujeme trénování dětí od předškolního věku. Hlavním trenérem žáků je aktuálně Jakub Šmucer - aktivně hrající člen klubu s bohatou herní historií. Kuba si prošel kluby jako TJ Tatran Třemošná, nebo extraligová HBC Plzeň.

Děti v nejmladších kateriích (minipřípravka a přípravka) hrají soutěže formou turnajů, kdy na jeden hrací den připadá několik "krátkých" utkání proti více klubům. Obě kategorie hrají na šíři hriště.

Tréninky probíhají každé PONDĚLÍ a STŘEDU od 17:00 na hokejbalovém hřišti Na Hokejce. V zimním období pak děti ve stejném čase navštěvují místní tělocvičny základní školy.

Kroužek hokejbalu v 2.MŠ

V roce 2022 jsme navázali spolupráci s 2. mateřskou školou v Horní Bříze. Zde vedeme pravidelně, jedenkrát v týdnu kroužek hokejbalu pro nejmenší. Nejedná se o ryze hokejbalový trénink - děti zde hrají především kolektivní a pohybové hry.

Naším hlavním cílem v dětských kategoriích je vést děti k pohybu formou zábavných cvičení a her.


Hlavním vedoucím a kontaktní osobou dětské kategorie je Marek Hanza (marekhanza@gmail.com)