Zimní hokejbalová přestávka (Zpravodaj 2-2020)

02.10.2022

Zimní hokejbalová přestávka

Ani v zimní přestávce ligy není o kulturně-sportovní akce spojené s hokejbalem nouze. Začátek února tradičně nabídl Sportovní bál, na který si našlo cestu více jak 300 návštěvníků. Tombola čítala bezmála 550 cen a ti největší šťastlivci si domů odvezli například bednu vepřového masa, či vyhlídkový let.


V sobotu 22. února pak došlo opět na hokejbal. Tentokrát ve spojení s myšlenkou pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje. První ročník "Zimního turnaje trojic pro Kubíka" přijal startovné od 16 amatérských týmů, které se proti sobě postavily v duelech na malé branky. Sbírka finančních prostředků pro malého Kubíčka, kterému lékaři diagnostikovali mozkovou obrnu a epilepsii, nakonec díky všem dobrým duším vyšplhala na částku 27 tisíc korun! Všem dárcům patří velké poděkování!

2. národní hokejbalová liga - západ

A-týmu patří před začátkem jarní části druhé místo tabulky, s nulovou bodovou ztrátou na první Škodovku Plzeň. Úvodní zápas jara odehraje áčko 7. 3. proti celku HBC Fireball 99 Plzeň na hřišti soupeře. O týden později, tedy 15. 3. čeká A-tým domácí deul proti béčku Litic. Zápas začíná ve 14 hodin na hřišti Na Hokejce. Přijďte podpořit naše barvy v bojích o ligový titul. Všichni jste srdečně zváni.