Zahájení sezóny 2021/2022 (Zpravodaj 9-2021)

02.10.2022

Zahájení sezóny 2021/2022

Také v letošní sezóně se mohou příznivci hokejbalu těšit na 2. národní hokejbalovou ligu. Domácí zápasy sehraje A-tým Horní Břízy v tradičních nedělních časech, a to od 14 hodin na hřišti Na Hokejce. Sezóna startuje 25. září venkovním duelem proti celku Litic. V prvním domácím utkání se pak muži utkají s Taurusem Plzeň a to 10. října, od 14 hodin.

Více informací a podrobný seznam utkání naleznou fanoušci na facebookových stránkách klubu.

Podzim, aneb příležitost pro nové hokejbalové naděje

Jak je tomu již několik let zvykem, září a obecně podzimní část patří na hokejbale především dětem. I letos je náš oddíl otevřen všem nováčkům. Ideální je věk 5 až 8 let, ale samozřejmě není podmínkou. Přijít se svými ratolestmi tak můžete kdykoliv v pravidelných časech tréninků vždy v pondělí a středu od 17 hodin.

Děti si užijí spousty zajímavých cvičení, postupně získají povědomí o pravidlech hry, zdokonalí své fyzické i technické dovednosti a v neposlední řadě poznají, jaké je táhnout za jeden týmový provaz.

Trenéři pro letošní sezónu připravují hned několik přátelských turnajů, takže o strhující souboje prcků rozhodně nebude nouze. Nejbližší turnaje se uskuteční v následujících termínech, vždy na hřišti Na Hokejce.


Sobota 25. 9. od 14:00,

Neděle 17.10. od 9:00.

4.12. 2021 - charitativní turnaj pro PARENT PROJECT

První prosincová sobota bude na našem hřišti patřit turnaji pro dobrou věc. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit sdružení Parent Project (https://www.parentproject.cz), které vzniklo za účelem podpory dětí se svalovou distrofií.

Turnaj je otevřen pro širokou veřejnost, hrát se bude tradičně formou 3 na 3 bez brankáře. Občerstvení na akci je samozřejmostí. Veškerý výtěžek z turnaje bude věnován již zmíněnému sdružení Parent Project.

Ani po Vánocích nebude o sportovní akce nouze. Na přelomu ledna a února bude k vidění turnaj o pohár předsedy, kdy se můžete těšit na několik více či méně známých klubů z české hokejbalové scény.