Podzim poznamenaný epidemí (Zpravodaj 11-2020)

02.10.2022

Sezóna 2020/2021 - podzim poznamenaný epidemií

V září odstartovala sezona hokejbalu duelem 2. národní ligy proti Dobřanskému B-týmu. Na hřišti soupeře dokázalo áčko vstoupit do podzimní části výhru 1:4. Bohužel podzim nabídl pouze 4 ligové duely. Více epidemie zatím nedovolila. S 10 body nám aktuálně patří 2. místo tabulky. Mezi ligové zápasy podzimu byl jako každý rok vložen zápas Českého Poháru, kde nám tentokrát byl vylosován neznámý soupeř - Nové Strašecí. Áčko nastoupilo na venkovním hřišti proti silnému celku a nutno říci, že sehrálo velice vyrovnaný zápas. Prohra 5:3 však nemohla zajistit našemu mužstvu postup do dalších kol turnaje.


Více než omezení průběhu ligy však covid poznamenal nábor do řad našich nejmenších hokejbalistů a i přes výrazné omezení zájmových aktivit ve školství nepřišlo na náborové tréninky tolik dětí, kolik bychom čekali. I tak jsme rádi, že právě ti, kteří přišli, s nadšením popadli hokejky a vrhli se do tréninku bez ostychu.


Podzimní část hokejbalové ligy běžně končí úderem adventu, v některých letech i později. Tímto momentem pro nás startuje zimní "suchá" příprava, hromadné ukončení podzimu a jeho zhodnocení a také plány pravidelných zimních turnajů pro fanoušky a především Sportovního Bálu. Co z těchto pravidelných aktivit bude možné uskutečnit ukáže čas a situace kolem nás. Případné aktuality najdete na našich stránkách https://www.facebook.com/SkHorniBrizaHokejbal a v městském rozhlasu.