Ohlédnutí za sezónou 19/20 (Zpravodaj 9-2020)

02.10.2022

Ohlédnutí za sezónou 2019/2020

Uplynulá sezóna hokejbalu, jak již bylo napsáno jinde, utrpěla stejně jako mnoho jiných sportů, konec v podobě kompletní anulace výsledků. Nejvíce toto rozhodnutí poznamenalo A-mužstvo, které mělo pravou nohou našlápnuto k bojům o nejvyšší příčku 2. národní hokejbalové ligy.


Anulace se dotkla samozřejmě i žákovských celků, v našem případě minipřípravky a přípravky.

Nadcházející sezóna 2020/2021

Letošní sezóna 2. národní hokejbalové ligy startuje tradičně v září, úvodním duelem proti celku Dobřan. Sestava mužstva zůstává bez větších změn. Rozpisy zápasů a detailní informace hledejte na našich facebookových stránkách.

Mnoho týmových kapacit opět soustředíme pro výchovu mládeže. Těší nás podpora Českomoravského svazu hokejbalu, který pro letošní rok opět uvolnil spoustu finančních i materiálních prostředků tak, abychom byli schopni poskytnout našemu hokejbalovému potěru to nejlepší. Kampaň s mottem "Popadni hokejku a hraj hokejbal" odstartovala svou propagací již na konci srpna. S tím souvisejí také dva náborové tréninky pro děti starší 5ti let, které proběhly v době psaní tohoto článku.


Pokud čtete tyto řádky a rádi byste s Vašimi dětmi zkusili hokejbal, určitě není pozdě. Přijďte na některý z pravidelných tréninků, vždy v pondělí a středu od 17 hodin na hřišti Na Hokejce. Naši trenéři Vám podají informace k tomuto sportu. Případný kontakt najdete na facebooku https://www.facebook.com/SkHorniBrizaHokejbal.

Věříme, že sezóna proběhne pokud možno bez problémů. Těšíme se na Vaši návštěvu na některém z domácích utkání na hřišti Na Hokejce.