Letní prázdniny Na Hokejce (Zpravodaj 9-2019)

02.10.2022

Letní prázdniny Na Hokejce

Letní prázdniny jsou u svého konce a proto nastal čas na shrnutí dění kolem hokejbalu. I letos bylo k vidění na hřišti Na Hokejce několik zajímavých akcí. Pojďme na ně společně zavzpomínat.


Červenec ve znamení házené, hokejbalu a oslav

První červencový víkend se jako každý rok A-tým SK Horní Bříza zúčastnil tradičního házenkářského turnaje v Hromnici. Zde naši chlapci vybojovali 4. příčku.

Následující víkend již patřil opět hokejbalu, neboť naše hřiště hostilo dvoudenní turnaj Zdeňka Mužíka, o jehož pořádání se již pátým rokem stará Lukáš Soukup, rozhodčí a zakladatel celku Taurus Plzeň.

Deset kvalitních mužstev, rozdělených do dvou základních skupin usilovalo o co nejlepší umístění. Naše áčko v letošním roce obsadilo konečné 5. místo, když ve čtvrtfinálovém duelu podlehlo celku SNUS STARS. O celkové prvenství se pak ve finálovém zápasu proti sobě utkaly týmy Snack Ham United a Marlins Army. Z napínavého boje nakonec vzešel jako úspěšnější celek Snack Ham United, složený převážně z hráčů Dobřan.

Sobota 20. července se nesla v duchu oslav výročí 20 let hokejbalu v Horní Bříze. Hlavním tahákem byl turnaj hornobřízských spolků. Pozvání přijala mužstva fotbalu, volejbalu, dále spolek Sokol a zapomenuto nebylo ani na starou gardu místního hokejbalu. K dostání byla velká porce zábavy, jídla i pití. Turnaj dospělých obohatily dva duely mini-přípravky proti mužstvu ze Třemošné.

V rámci oslav převzali ocenění a týmová trička čestní členové našeho klubu. Pan Ladislav Kydlíček, který patří k hlavním zakladatelům našeho oddílu a pan Vladimír Procházka, tehdejší mnohaletý předseda tělovýchovné jednoty.

Až na pár odřených kolen všichni zvládli turnaj bez zranění. Počasí vyšlo na jedničku a nás těší, že jsme mohli ostatním přiblížit hokejbal, jakožto jeden z místních sportů.

Letní soustředění, dětské kategorie

Přípravka a minipřípravka o letních prázdninách nelenily. Naše děti se zúčastnily hned několika soustředění. Jedním z nich bylo červencové soustředění, pořádané oddílem HBC Plzeň a dále pak týdenní soustředění v Sušici, organizované oddíly Horní Břízy a Třemošné.

Od září opět pokračují pravidelné tréninky mládeže, vždy v pondělí a ve středu od 17:00 na hřišti Na Hokejce. I nadále budou tréninky vedeny formou kroužku ve spolupráci s Masarykovou základní školou.

S příchodem srpna započala také letní příprava našeho A-týmu. Nová sezóna 2019/2020 odstartuje v průběhu září a Vy naše áčko můžete i nadále vídat v bojích 2. národní hokejbalové ligy - západ. Finální rozpis soutěže zatím není znám, proto sledujte aktuality na našich stránkách https://www.facebook.com/SkHorniBrizaHokejbal.


Možnost sponzorské spolupráce

Oddíl hokejbalu SK Horní Bříza hledá ke svému působení věrné sponzory.

Mezi dlouhodobé možnosti spolupráce patří například umístění reklamních polepů na mantinely hřiště v Horní Bříze, nebo zveřejnění reklamních bannerů na kulturních akcích pořádaných naším oddílem.


V případě zájmu o spolupráci nám neváhejte zaslat zprávu.

Děkujeme!