Jarní část 2.nhbl (Zpravodaj 2-2022)

02.10.2022

Jarní část 2. národní hokejbalové ligy mužů rozehrána

Mužské Áčko odstartovalo jarní část ligy domácím duelem proti mužstvu HBC Rolling Balwans a to v neděli 27. února. Celkem čeká naše mužstvo 8 zápasů, včetně přeloženého podzimního klání proti Liticím. Aktuálně Horní Bříza hájí průběžně druhé místo tabulky, před Třemošenským Tatranem.

Nové oplocení areálu hřiště Na Hokejce

V průběhu zimní přestávky doznal areál hřiště několik úprav a vylepšení. Tím nejvýznamnějším je dozajista oplocení celého areálu. Proběhla instalace hlavních, vstupních vrat a také zadního vjezdu, pro možnost přístupu techniky na plochu hřiště. Areál i nadále není uzamčen a je tak veřejnosti, za dodržení provozního řádu a slušného chování, volně přístupný ke sportovním aktivitám. Dále byla provedena rekonstrukce podlahy v místě trestných lavic a časomíry, instalace konstrukce pro umístění kontejnerů tříděného i komunálního odpadu, nebo také výměna staré, nevyhovující krytiny nad úložným prostorem za střídačkami.

Dobročinný turnaj trojic pro Parent Project

Jak již bylo avizováno, dobročinný hokejbalový turnaj trojic pro veřejnost bude přeložen na nový, jarní termín. Akce je nově naplánována na SOBOTU 14. 5. 2022. Věříme, že se s Vámi na této akci potkáme a společně podpoříme sdružení PARENT PROJECT, které vzniklo pro podporu dětí se svalovou distrofií.